Formulář byl vyroben v aplikaci formees.com
Online nástroj na tvorbu formulářů

Třicátiny naší školy - REGISTRACE

Závazná přihláška - kontaktní informace

Titul:

Byli jste naši pedagogové? Jste absolventi některého z vyučovaných oborů? Nebo máte jen naši školu rádi? Zajímá vás budoucnost školy? Pojďte si popovídat, poučit se i pobavit! Zažijte společně s námi třicáté narozeniny naší školy! To vše první zářijový týden!

Telefon:

Poznámka (upřesňující informace, které nám chcete sdělit):

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (pouze pro potřeby školy)

Jméno:

Příjmení:

Rodné příjmení (v době studia na škole):

Ulice a č.p.:

PSČ:

Město:

Má účast na akcích a ubytování

Rok ukončení studia (prac. poměru):

Žák / student

Zaměstnanec:

Rezervace místa na odborné konferenci * (kino Štětí, čtvrtek 5. září, zdarma)

Rezervace místa na slavnostním večeru s módní přehlídkou (kulturní dům Štětí, pátek 6. září, zdarma)

Mám zájem o ubytování ze čtvrtka na pátek (zdarma) ** již je obsazeno

Mám zájem o ubytování z pátku na sobotu (zdarma) ** již je obsazeno

* Podrobný program naleznete na titulní straně webových stránek školy: www.odbornaskola.cz

** Můžete se ubytovat i na dvě noci. Ubytování je v novém a moderním Domově mládeže Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí.

Dřevosymposium  bude probíhat od 2. 9. do 6. 9. 2013 v parku před školou (Husovo nám.), vstup volný. Individuální prohlídky školy a přednášky o škole budou řešeny individuálně dle zájmu návštěvníků. Ve stejné době bude probíhat výstava prací studentů v Kulturním centru Štětí.